لوگو
شعار
سرویس بهداشتی

/شیر مخلوط


خدمات پس از فروش مهم ترین عامل انتخاب شیر مخلوط :

  • هرچند شیرآلات بهداشتی در ذهن ما از ساختمان ساده‌ای برخوردار هستند، اما باتوجه به گسترش و تنوع مدل‌های گوناگون در بازار و استفاده از برخی فناوری‌های نوین در این نوع لوازم، کم‌کم وقت آن رسیده که برای انتخاب نمونه مورد نظرمان به خدمات پس از فروش آنها نیز توجه ویژه داشته باشیم.
  • چون نه‌تنها کیفیت لعاب و روکش و جنس مغزی این لوازم باید قابل اعتماد باشد، بلکه تهیه و البته تعویض قطعات یدکی نیز ملاکی برای انتخاب خریداران شده است. بهترین گزینه این است که قبل از خرید شیر، به خدمات پس از فروش و گارانتی آن دقت کنیم، چون درغیر اینصورت، ممکن است با ایجاد مشکل کوچک، مجبور به تعویض کل شیر شوید.
  • به‌عنوان مثال در برخی شیرها، کارتریج خاصی به کار رفته که در صورت خراب شدن، اگر توان تهیه آنها را در بازار داخلی کشورمان نداشته باشید، مجبور خواهید شد کل شیر را تعویض کنید که برای شما تجربه‌ای گران خواهد بود.
  • این تنها نقطه ضعف نیست، بلکه با توجه به تنوع کنونی بازار و ورود تکنولوژی‌های الکترونیک در برخی شیرآلات اگر از برندهایی که به صورت عمده وارد ایران نشده‌اند و خبری از نمایندگی آنها نیست خرید کرده اید، باید آمادگی مشکلات دیگر را نیز داشته باشید.
شیر مخلوط