لوگو
شعار
سرویس بهداشتی

/فلاش تانک


فلش تانک ها از ملزومات بهداشتي هستند كه در توالت ها همراه كاسه توالت معمولي يا فرنگي نصب مي‌شوند و از آن ها براي شستشوي كاسه توالت استفاده میشود. در برخي از فلاش تانک ها مي توان ميزان حجم آب مصرفي را تعيين کرد. اين کار معمولا از طريق يک شناور و يا فلوتر صورت مي گيرد. با استفاده از اين شيوه مي توانيد تا حد زيادي در مصرف آب صرفه جويي نمود.

فلاش تانک تک حالته و دو حالته:

مخزن فلاش تانک یا توسط دستگیره (که معمولا با زنجیر یا طناب ارتفاع آن کم شده) و یا توسط دکمه راه اندازی میشود. برخی از فلاش تانک ها هر دو گزینه را دارا هستند و به فلاش تانک دو حالته معروفند. این نوع فلاش تانک ها برای سرویس بهداشتی ایرانی مورد استفاده قرار میگیرند و بصورت روکار و بعد از سرامیک یا کاشی کاری نصب میشوند.

فلاش تانک توکار (سیفون):

مخزن فلاش تانک های توکار در دیوار قرار گرفته و دکمه یا دسته تخلیه آب آن در دیوار تعبیه شده است. این مدل فلاش تانک هم مناسب مکان های شلوغ هستند، و هم برای منزل بسیار کارآمد می باشند ، زیرا ظاهر زیبایی به سرویس بهداشتی می بخشد و فضای کمتری را اشغال می کند.

فلاش تانک دو گانه (دو زمانه):

مخزن فلاش تانک در مدل دوگانه، به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم می شود، و خروجی هرکدام جداگانه قابل تنظیم می باشد. با استفاده از فلاش تانک های دو گانه ، می توانیم ۵۰ تا ۷۰ درصد صرفه جویی در مصرف آب داشته باشیم. نام دیگر فلاش تانک دوگانه، فلاش تانک دو زمانه می باشد.

فلاش تانک اتوماتیک:

فلاش تانک اتوماتیک یکی دیگر از انواع مدل های فلاش تانک می باشد بر روی سرویس بهداشتی فرنگی تعبیه شده و بصورت اتوماتیک با باز شدن درب سرویس بهداشتی شروع به کار می کند. این فلاش تانک بر روی سرویس بهداشتی قرار دارد و میزان معینی از مخزن آب را تخلیه می نماید.

توضیحات

ميزان سروصدايي که فلاش تانک در هنگام کار ايجاد مي کند به مدل فلاش تانک، ظرفیت منبع، مسیر لوله و نوع تخلیه سرویس بهداشتی مربوط است.

فلاش تانک