قابلیت‌های محصولات آذین لوله

قابلیت‌های محصولات آذین لوله

قابلیت‌های محصولات آذین لوله

مقدمه

از آنجا که در تولید لوله‌های آذین ساختار مولکولی خاصی استفاده می‌شود، مقاومت آنها در برابر مواد شیمیایی، اسیدی، بازی و حلال‌های شیمیایی بسیار بالا رفته و همین امر موجب جایگزینی لوله و اتصالات آذین با لوله‌های فلزی شده است. این محصول با لیست قیمت مشخص و به روز شده دارای کاربردها و مزایایی متنوعی؛ از جمله نصب سریع، مقاومت در برابر خوردگی و رسوب و غیره است؛ و همچنین محصولات آذین لوله انواع مختلفی با کاربردهای گوناگون دارد، که در ادامه ی مطالب به آن‌ها پرداخته خواهد شد.

  • محصولات آذین لوله و کاربردها

لوله‌های تک لایه و پنج لایه برای لوله کشی آب سرد و گرم و اتصالات مورد نیاز برای کلیه مراحل لوله کشی طبق استانداردهای فنی تولید شده است، و از جانب موسسات استاندارد و شبکه جهانی کیفیت تایید شده است. لوله‌های آذین در اکثر ساخت و سازهای ساختمانی، صنایع غذایی، لوله کشی حرارتی ساختمان، صنعت کشتی سازی، تاسیسات هتل‌ها و بیمارستان‌ها و خطوط هوایی متراکم به کار برده می‌شود.

محصولات آذین لوله

محصولات آذین لوله

  • قابلیت‌ها و مزایای محصولات آذین لوله

با دقت در مشخصات فنی محصولات آذین لوله می توان مزایایی بسیار خوب و قابل قبولی را برای آنها بر شمرد که برخی از این مزیت‌ها به شرح زیر است:

  1. عدم رسوب گیری: به دلیل صیقلی بودن سطوح داخلی لوله‌های آذین، املاح و رسوب ته نشین نمی‌شود و این امر مانع از ایجاد رسوب و جلبک در سطح داخلی آن می‌شود.
  2. مقاومت در برابر پوسیدگی داخلی و خارجی: مقاومت شیمیایی بالایی لوله‌های آذین از پوسیده شدن آنها در طول زمان جلوگیری می کند، طول عمر لوله‌های آذین را بیشتر از طول عمر یک ساختمان می توان تخمین زد.
  3. مقاومت در مقابل فرسایش: فرآیند فرسایش و ساییدگی لوله‌های آذین به قدری کند است که هیچگونه تاثیر منفی بر آن به جای نمی گذارد و در برابر جریان آب، دمای آب و فشار آب بسیار مقاوم است.
  4. نصب سریع و آسان: لوله و اتصالات آذین به گونه‌ای طراحی شده است که نصب آن سریع و آسان است؛ به این علت به هنگام نصب نیازی به افراد متخصص ندارد.
  5. عدم عبور نور: جنس لوله‌های آذین به گونه‌ای است که از عبور نور به داخل جلوگیری می کند و در نتیجه میکرو ارگانیسم‌ها راهی برای رشد در درون لوله‌ها ندارند.
  6. استفاده از خطوط راهنما: با وجود خطوط راهنما بر روی همه لوله و اتصالات آذین، کیفیت و سرعت لوله کشی بسیار بالا خواهد بود.
اتصالات آذین لوله

اتصالات آذین لوله

  1. افت فشار ناچیز: با رعایت استانداردهای لازم در ساخت لوله‌های آذین امکان افت فشار در آن بسیار ناچیز است و تنظیم فشار به خوبی انجام می‌شود.
  2. سایر مزایا: مقاومت در برابر ضربه و تخریب محیطی (طبق استاندارد) ، شفافیت و زیبایی و عایق الکتریکی و حرارتی مناسب از دیگر مزایای محصولات آذین لوله است.

 

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

I

کلیدواژه خود را وارد کنید