قابلیت‌های محصولات سوپرپایپ

قابلیت‌های محصولات سوپرپایپ

قابلیت‌های محصولات سوپرپایپ

مقدمه

از ابتدای تولید محصولات سوپر پایپ تاکنون، دائما محصولات و تاسیسات جدیدی با مشخصات نوآورانه‌ای تولید شده و با تولید هر محصول جدید یک مشکل تاسیساتی در ساختمان‌ها را برطرف نموده است، از جمله فواید محصولات جدید، ایجاد ایمنی در سیستم لوله کشی، کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری و کاهش میزان هدر رفتن انرژی در ساختمان می‌باشد. محصولات نوین و متنوعی توسط سوپر پایپ تولید می‌گردد که به عنوان یکی از بهترین تجهیزات ساختمانی، معایب تجهیزات پیشین را برطرف نموده و علاوه بر دارا بودن لیست قیمت محصولات به روز و مشخص، کاربردهای بسیاری در صنعت ساختمان دارا می‌باشد.

 • قابلیت‌ها و مزایای محصولات سوپر پایپ

لوله‌های پنج لایه سوپر پایپ با تلفیق لوله‌های فلزی و پلیمری به طور همزمان قابلیت‌ها و ویژگی‌های مثبت این دو نوع لوله را دارا می‌باشد و در عین حال هیچ کدام از معایب لوله‌های سابق را ندارد. مزایایی که در لوله‌ها و اتصالات سوپر پایپ وجود دارد و آن را به یکی از برترین‌ها تبدیل نموده است بدین شرح است:

 1. به دلیل وجود لایه فلزی نفوذ اکسیژن به لوله امکان پذیر نبوده و از لجن زدگی و تغییر رنگ آب جلوگیری می‌شود
 2. وزن پایین، حمل و نقل راحت، قابلیت شکل پذیری آسان به دلیل وجود لایه فلزی و زیبایی
 3. مقاومت بالا در برابر رسوب گرفتگی، خوردگی، زنگ زدگی و بیشتر مواد شیمیایی به دلیل وجود لایه پلیمری
 4. مقاومت در مقابل ضربه، زلزله و یا نشست ساختمانی
 5. دارای افت فشار و ضریب انبساط طولی بسیار کم
 6. مقاومت در مقابل نور و اشعه ماوراء بنفش به دلیل وجود لایه فلزی
 7. تحمل حرارت و دارای افت فشار بسیار کم
 8. نصب و اجرای آسان و سریع لوله و اتصالات، دورریز و ضایعات کم لوله و مصرف اتصالات کمتر

لوله کشی پنج لایه

 • محصولات سوپر پایپ

سوپر پایپ با طیف وسیع و جامع محصولات خود توانسته است در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمانی، بسیار با کیفیت‌تر از گذشته پاسخگوی نیازهای ساختمان باشد و برای حل هر مشکل محصول جدیدی را ارائه نماید:

 1. سیستم نصب تاسیسات سوپر فیکس: این سیستم یک راه حل سریع، باکیفیت و مهندسی شده برای نصب تاسیسات ساختمانی می‌باشد.
 2. سیستم فاضلابی سوپر درین V: ان سیستم با نصب سریع، مقاوم در برابر آب و مواد شیمیایی و تنوع زیاد در اتصالات، یک نوآوری در سیستم فاضلاب کشی ساختمان محسوب می‌شود.
 3. سیستم لوله کشی سوپر پایپ 2: یک سیستم لوله کشی نوین با لوله و اتصالات متفاوت و نصب آسان که محصول خلاقانه‌ی سوپر پایپ می‌باشد.
 4. سیستم گرمایش کفی سوپر پایپ: سیستم گرمایش از کف در مقایسه با روش‌های متداول گرمایشی، موجب راحتی و آسایش بیشتری برای افراد شده و انتقال یکنواخت حرارت در محیط را میسر نموده است و علاوه بر آن، صرفه جویی بیشتری در انرژی مصرفی صورت گرفته و رطوبت محیطی را حفظ می‌نماید.
 5. اتصالات سوپر پایپ: اتصالات مورد استفاده در هر کدام از تجهیزات ساختمانی سوپر پایپ، با تکنولوژی نوین تولید شده و خطر آب بندی نشدن سیستم لوله کشی ساختمانی را تقریبا به صفر رسانده است.

 

قابلیت_های محصولات سوپرپایپ

قابلیت_های محصولات سوپرپایپ

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

I

کلیدواژه خود را وارد کنید