محصولات ایران رادیاتور

محصولات ایران رادیاتور

محصولات ایران رادیاتور

یکی از مطرح‌ترین برندهای بازار که در زمینه تولید رادیاتور، پکیج، مشعل و… فعالیت می‌کند، ایران رادیاتور است.

کمتر کسی است که نام ایران رادیاتور را نشنیده باشد. گروه صنعتی ایران رادیاتور در سال ۱۳۵۸ آغاز به کار کرد و توانست در سال ۱۳۵۹ اولین محصول خود را که رادیاتور آلومینیومی بود، وارد بازار کند. پس از آن، این تولیدکننده با سرعت قابل توجهی گسترش پیدا کرد و توانست محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کند.

در حال حاضر ایران رادیاتور بزرگترین تولید کننده رادیاتورهای آلومینومی و پکیج دیواری و مشعل خانگی و صنعتی در سطح خاورمیانه به شمار می‌رود. از افتخارات دیگر این شرکت، قرار گرفتن آن در میان یکی از سه تولید کننده برتر رادیاتور، مشعل صنعتی و پکیج‌های شوفاژ دیواری در سراسر دنیا است.

رادیاتور: رادیاتورها یکی از پرکاربردترین وسایل گرمایشی به حساب می‌آیند. رادیاتورهای آلومینیومی به دلیل جنس فلز آن دارای برتری‌های نسبت به سایر رادیاتورها هستند که از بین آن‌ها می‌توان به مقاومت در برابر زنگ زدگی و طول عمر بالا اشاره کرد. رادیاتورهای آلومینیومی ایران رادیاتور که با پیشرفته‌ترین تجهیزات ساخته می‌شوند، در کنار کیفیت بالا، دارای قیمت مناسبی نیز هستند. رادیاتورهای ایران رادیاتور در بیش از ۱۰ مدل ساخته شده‌اند که از این رو تنوع مناسبی را فراهم کرده است.

پکیج: پکیج‌های ایران رادیاتور به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ پکیج‌های دیواری و زمینی. کار اصلی پکیج‌ها فراهم کردن آب گرم برای مصرف منزل است. پکیج‌های دیواری به دلیل فضای کمی که اشغال می‌کنند، محبوب‌تر و رایج‌ترند. پکیج‌های زمینی ایران رادیاتور در تنوع محدودی تولید می‌شود اما پکیج‌های دیواری دارای تنوع زیادی است که می‌تواند نیاز همه مشتریان را برطرف کند.

مشعل: مشعل‌ها وسایلی برای تولید گرما در اثر مصرف سوخت هستند. این مشعل‌ها در صنعت کاربرد دارند و مشعل‌های صنعتی ایران رادیاتور در انواع گاز سوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز تولید می‌شوند.

حوله خشک کن: حوله خشک کن‌ ها که معمولا در حمام مورد استفاده قرار می‌گیرند، نوعی رادیاتور محسوب می‌شوند؛ با این حال، از لحاظ ظاهری با رادیاتورهای معمولی تفاوت دارند و زیباتر هستند. همانطور که از اسم آن پیداست، وظیفه این رادیاتورها خشک کردن حوله و لباس است اما برای گرم کردن محیط نیز استفاده می‌شوند. مانند شوفاژ، حوله خشک کن‌ها بوسیله آب داغ گرم می‌شوند. حوله خشک کن‌های ایران رادیاتور در سه نوع عرضه می‌شوند که در رنگ‌های سفید و کروم است.

لوله‌های تلفیقی و اتصالات: دیگر محصولات ایران رادیاتور شامل اتصالات و لوله‌های تلفیقی است. این لوله‌های از فلز و پلیمر شاخته شده‌اند که می‌توانند حرارت زیادی را تحمل کنند و همینطور بسیار مقاوم‌اند. اما در عین حال به خاطر ساختار پلیمری سطح نرمی دارند.

محصولات ایران رادیاتور با کیفیت بالایی که دارند توانسته‌اند در بازارهای جهانی جایگاه ویژه‌ای کسب کنند. نمایندگی ایران رادیاتور بازرگانی کشیشی است که تمام محصولات گفته شده در بالا را ارائه می‌دهد. همچنین لیست قیمت ایران رادیاتور در فروشگاه ایران رادیاتور که همان نمایندگی آن است، قابل دسترسی است.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید