مشاوره خرید لوازم تاسیسات ساختمانی

برای خرید تاسیسات ساختمانی به مشاوره نیاز دارید؟

مشاوره خرید

تاسیسات ساختمان همچون اجزای سیستم بدن انسان عمل می نماید و عملکرد نامناسب هرکدام خسارات و هزینه های بعضا جبران ناپذیری را تحمیل می نماید. برهمین اساس انتخاب سیستم و اقلام تاسیسات مناسب در جهت حفظ انرژی و جلوگیری از ضرر و زیان، از ضروریات اجرای هر ساختمان و بنا می باشد که این مهم تنها با تخصص، تجربه و دانش به دست می آید. به همین سبب و در راستای همراهی و مشاوره موثر به مشتریان در این خصوص، شرکت بازرگانی کشیشی اقدام به ارائه خدمات مشاوره توسط متخصصین و مهندسین مجرب این مجموعه نموده است که جزئیات آن به شرح زیر می باشد:

بخش های مشاوره خرید لوازم تاسیسات

  • مشاوره در راستای تعیین نوع سیستم (آب رسانی، فاضلاب، سرمایش-گرمایش، تهویه مطبوع، نصب تجهیزات تاسیسات مکانیکی و…)
  • مشاوره استاندارد سازی و ارتقاء کیفی در طراحی و نقشه کشی تاسیسات
  • مشاوره در مورد نحوه انعقاد قرارداد استاندارد بین کارفرما و مجری
  • مشاوره در راستای انتخاب تولیدکنندگان، پیمانکاران و مجریان با صلاحیت
  • مشاوره و برآورد صورت اقلام مورد نیاز در پروژه های عظیم

چرا بازرگانی کشیشی برای مشاوره مناسب است؟

۱- شرکت بازرگانی و پخش کشیشی فعالیت خود را از سال ۱۳۵۰ با هدف تامین رضایت کلیه ذینفعان اعم از مشتریان ، سهامداران ، کارکنان و تامین کنندگان در زمینه تهیه و توزیع شیرآلات و لوازم گازرسانی – آبرسانی وتاسیسات آغاز نموده است یکی از با سابقه ترین و توانمند ترین شرکتها در زمینه تاسیسات می باشد.

۲- مشاوره در این شرکت با توجه و بررسی کامل نیازهای شما و توسط افراد متخصص و کاربلد این حرفه صورت می گیرد و هدف اصلی از انجام مشاوره هدایت شما در جهت رسیدن به بهترین نتیجه است . در مشاوره تخصصی کشیشی منافع شما بر منافع شرکت اولویت دارد.

۳- در صورت تمایل امکان ادامه مشاوره و هدایت گام به گام مشتریان عزیز در تمام مراحل کار خود تا حصول نتیجه نهایی وجود دارد.

بهره گیری از مشاوره افرادمتخصص و خبره، یعنی عدم تکرار خطای دیگران توسط شما

هزینه مشاوره

هزینه استفاده از این خدمات ۸۰۰۰۰ تومان در ازای ۳۰ دقیقه مشاوره حضوری یا تلفنی است که از طریق حساب و یا درگاه زیر قابل دریافت میباشد ، در صورت عدم رضایت مبلغ واریزی عودت داده می شود.

با توجه به مدت زمان نیاز مشاوره خود مبلغ نهایی مشاوره را در بخش قیمت به تومان وارد نمایید.

تومان

شماره حساب : ۰۱۰۵۸۱۶۸۲۰۰۰۷
شماره کارت : ۶۰۳۷٩٩۱۸۱۶۱۳۱۴۱۵
به نام : واروژ کشیشی

کارت بانکی

کلیدواژه خود را وارد کنید