فلاش تانک

فلاش تانک

فلاش تانک

فلش تانک ها از ملزومات بهداشتی هستند که در توالت ها همراه کاسه توالت معمولی یا فرنگی نصب می‌شوند و از آن ها برای شستشوی کاسه توالت استفاده میشود. در برخی از فلاش تانک ها می توان میزان حجم آب مصرفی را تعیین کرد. این کار معمولا از طریق یک شناور و یا فلوتر صورت می گیرد. با استفاده از این شیوه می توانید تا حد زیادی در مصرف آب صرفه جویی نمود.

فلاش تانک تک حالته و دو حالته:

مخزن فلاش تانک یا توسط دستگیره (که معمولا با زنجیر یا طناب ارتفاع آن کم شده) و یا توسط دکمه راه اندازی میشود. برخی از فلاش تانک ها هر دو گزینه را دارا هستند و به فلاش تانک دو حالته معروفند. این نوع فلاش تانک ها برای سرویس بهداشتی ایرانی مورد استفاده قرار میگیرند و بصورت روکار و بعد از سرامیک یا کاشی کاری نصب میشوند.

فلاش تانک توکار (سیفون):

مخزن فلاش تانک های توکار در دیوار قرار گرفته و دکمه یا دسته تخلیه آب آن در دیوار تعبیه شده است. این مدل فلاش تانک هم مناسب مکان های شلوغ هستند، و هم برای منزل بسیار کارآمد می باشند ، زیرا ظاهر زیبایی به سرویس بهداشتی می بخشد و فضای کمتری را اشغال می کند.

فلاش تانک دو گانه (دو زمانه):

مخزن فلاش تانک در مدل دوگانه، به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم می شود، و خروجی هرکدام جداگانه قابل تنظیم می باشد. با استفاده از فلاش تانک های دو گانه ، می توانیم ۵۰ تا ۷۰ درصد صرفه جویی در مصرف آب داشته باشیم. نام دیگر فلاش تانک دوگانه، فلاش تانک دو زمانه می باشد.

فلاش تانک اتوماتیک:

فلاش تانک اتوماتیک یکی دیگر از انواع مدل های فلاش تانک می باشد بر روی سرویس بهداشتی فرنگی تعبیه شده و بصورت اتوماتیک با باز شدن درب سرویس بهداشتی شروع به کار می کند. این فلاش تانک بر روی سرویس بهداشتی قرار دارد و میزان معینی از مخزن آب را تخلیه می نماید.

توضیحات

میزان سروصدایی که فلاش تانک در هنگام کار ایجاد می کند به مدل فلاش تانک، ظرفیت منبع، مسیر لوله و نوع تخلیه سرویس بهداشتی مربوط است.

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 11 =

نوشته های مرتبط

کلیدواژه خود را وارد کنید